راهنمای حضور در مجمع عمومی سالیانه زگلدشت (بصورت آنلاین)

ضمن عرض خیر مقدم حضور سهامداران محترم شرکت خواهشمند است  مراحل زیر را به دقت انجام دهید :

شروع پخش زنده مجمع ساعت  ۱۰ صبح چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹

۱- ورود به سایت https://contra.ir

۲-ثبت نام در سایت  https://contra.ir (ورود اطلاعات نام و نام خانوادگی – کد ملی – کد سهامداری – شماره همراه)

۳-ورود کد پیامک شده 

۴- درج کلمه عبور دلخواه

۵- ورود به سایت (با درج کد ملی و کلمه عبور)

۶-در قسمت مجامع وارد قسمت مجامع در حال برگزاری شده و در مشاهده مجمع کلیک کنید .

۷-تعداد سهام حدودی را وارد کنید

 

نکته : امکان ارسال پرسش در همین سیستم برای سهامداران عزیز وجود دارد.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ 

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :

از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ در استان اصفهان ،شهر اصفهان به آدرس پلیس راه شاهین شهر -کاشان،کیلومتر ۸ جاده علویجه ،سمت چپ ،جاده اختصاصی برگزار میگردد حضور بهم رسانند.
ب– دستور جلسه :
 ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
توضیحات:
ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :
به استحضار می رساند حسب ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا و سازمان بورس اوراق بهادار مجمع با حضور ۱۵ نفر از سهامداران حقیقی وحقوقی برگزار خواهد شد. لذا با تشکر از سهامداران حقیقی وحقوقی درخواست می گردد ضمن مشاهده همزمان جلسه مجمع از طریق پرتال سهامداران شرکت به آدرس : http://Goldashtco.com بصورت غیر حضوری، سوالات و نظرات خود را مطرح تا نسبت به پاسخگویی آن مطابق ضوابط مجامع اقدام گردد. 
دعوت کننده از مجمع: هیات مدیره شرکت

آگهی استخدام

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه جهت تکمیل ظرفیت شرکت نیازمند استخدام چند نفر کارشناس و کارشناس ارشد رشته علوم دامی و همچنین دامپزشک ترجیحا ساکن محدوده شاهین شهر وعلویجه می باشد علاقمندان جهت ارائه رزومه خود با شماره ۰۳۱۹۵۰۱۴۶۱۰ داخلی ۲۰۳ تماس بگیرند یا رزومه خود را به ایمیل gol_dasht@yahoo.comارسال نمایند .

مراسم کلنگ زنی پروژه ۱۲۰۰۰ رأسی رزن


🔵🔵 کلنگ دامداری ۱۲۰۰۰ راسی شهرستان رزن زده شد

✍️به گزارش روابط‌عمومی شستا:

🔹توسط محمد شریعتمداری وزیر محترم کار، تعاون و رفاه اجتماعی و با حضور رضوانی‌فر مدیرعامل شستا، استاندار همدان و نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره هلدینگ صنایع عمومی تأمین و مدیرعامل شرکت گلدشت نمونه اصفهان و جمع کثیری از مردم منطقه کلنگ احداث دامداری ۱۲۰۰۰ راسی رزن به زمین زده شد.

🔹این پروژه که توسط شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین اجرا می‌شود یکی از شش پروژه مصوب این شرکت است که قرار است در پایان سال ۱۳۹۹مورد بهره برداری قرار گیرد

🔹شرکت  سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین علاوه بر پروژه مذکور پنج پروژه دیگر یعنی دامداری‌های شهرستان‌های شیروان، دلفان، خدابنده، ماکو و کوزران کرمانشاه را در دستور کار دارد که پروژه شهرستان دلفان پیشتر کلنگ زنی شد و ‌در حال احداث است و پروژه‌های دیگر در ماه‌های آتی سال با اتمام اخذ مجوزات آغاز خواهد شد.

🌎 #شستا_رسانه

 

تکمیل ۴ پروژه عمرانی داخلی دامداری گلدشت نمونه

ه حول و قوه الهی و تلاش و پشتکار پرسنل شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام) عملیات احداث چهار طرح جدید در شرکت که از ابتدای سال جاری شروع شده بود با موفقیت و در مدت زمان پیش بینی شده خاتمه یافته و در تاریخ بیست و ششم مرداد ماه سال ۹۸ مصادف با اعیاد قربان و غدیر درسال رونق تولید، به بهره برداری کامل رسید (این طرح ها در جهت افزایش تعداد دام دوشا و افزایش ظرفیت شرکت انجام گرفته است).
قابل ذکر است که تمامی طرح های زیر توسط پرسنل فنی خود شرکت و با حداقل هزینه ممکن انجام شده و در افزایش بهره وری، کمیت و کیفیت تولید مثمر ثمر خواهند بود. امید است مجموعه گلدشت نمونه اصفهان در ادامه راه خویش نیز همواره در مسیر رشد، توسعه و تعالی گام بردارد. ان شاءالله.

(روابط عمومی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان)

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیریت حراست شرکت

مراسم تودیع و معارفه مدیریت حراست شرکت گلدشت نمونه اصفهان، در تاریخ ۹۸/۰۵/۰۳ و پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا پیر مرادی در محل مسجد شرکت و با حضور مدیریت محترم عامل شرکت گلدشت، نماینده محترم حراست مرکزی شستا، مدیریت محترم حراست هلدینگ صنایع عمومی تامین و پرسنل محترم شرکت گلدشت نمونه برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا آقای مهندس سعید صالحی مدیریت محترم عامل شرکت، از زحمات خالصانه و بی دریغ مدیریت سابق حراست جناب آقای میثم اصلانی در طی سال های متوالی حضورشان در این شرکت، تقدیر و تشکر کرده و برای ادامه راه و زندگی ایشان آرزوی توفیق روز افزون کردند. همچنین ضمن تبریک به مدیریت جدید حراست جناب آقای سید طالب موسوی برای ایشان نیز در سمت جدید آرزوی موفقیت کرده و از کلیه پرسنل، کمال همکاری و همدلی با مدیریت حراست جدید در جهت پیشرفت و تعالی شرکت را خواستار شدند.
در ادامه آقایان دکتر دادپور نماینده محترم حراست مرکزی شستا و آقای طاوسی مدیریت محترم حراست هلدینگ صنایع عمومی تامین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیریت سابق حراست، برای مدیریت جدید، آرزوی موفقیت کردند.
در بخش بعدی این مراسم، لوح تقدیری به پاس زحمات آقای اصلانی به وی تقدیم و متن آن توسط مهندس آرش لرکی محمدی در حضور پرسنل شرکت قرائت گردید.
در انتهای مراسم مدیریت قدیم و جدید حراست شرکت برای حضار سخنرانی کردند. آقای اصلانی ضمن تبریک به مدیریت جدید حراست و آرزوی توفیق برای ایشان از پرسنل شرکت بخاطر همکاری های صادقانه در طی این مدت تقدیر و از آن ها حلالیت طلب کردند. آقای موسوی نیز ضمن آرزوی پیروزی و سربلندی برای مدیریت اسبق حراست و ابراز خرسندی برای حضور در این شرکت، از پرسنل کمال همکاری را خواستار شدند تا هرچه سریعتر با محیط جدید آشنا شده و بتوانند به یاری خدا و همدلی همکاران، در رسیدن شرکت به سر منزل مقصود مفید فایده قرار بگیرند.
جلسه با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد به پایان رسید.

تمدید مهلت پرداخت سود سهام مربوط به سال مالی ۱۳۹۶

اطلاعیه مهم … سهامدارانی که در سال مالی ۹۶ سهامدار بوده ولی موفق به دریافت سود سهام خود نشده اند می توانند با مراجعه به شعب بانک ملت و ارائه کارت ملی ، سود سهام خود را دریافت نمایند . مهلت دریافت تا مورخ ۳۰ شهریور ماه ۹۸ می باشد .

امور سهام شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (زگلدشت)