مراسم کلنگ زنی پروژه ۱۲۰۰۰ رأسی رزن


🔵🔵 کلنگ دامداری ۱۲۰۰۰ راسی شهرستان رزن زده شد

✍️به گزارش روابط‌عمومی شستا:

🔹توسط محمد شریعتمداری وزیر محترم کار، تعاون و رفاه اجتماعی و با حضور رضوانی‌فر مدیرعامل شستا، استاندار همدان و نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره هلدینگ صنایع عمومی تأمین و مدیرعامل شرکت گلدشت نمونه اصفهان و جمع کثیری از مردم منطقه کلنگ احداث دامداری ۱۲۰۰۰ راسی رزن به زمین زده شد.

🔹این پروژه که توسط شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین اجرا می‌شود یکی از شش پروژه مصوب این شرکت است که قرار است در پایان سال ۱۳۹۹مورد بهره برداری قرار گیرد

🔹شرکت  سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین علاوه بر پروژه مذکور پنج پروژه دیگر یعنی دامداری‌های شهرستان‌های شیروان، دلفان، خدابنده، ماکو و کوزران کرمانشاه را در دستور کار دارد که پروژه شهرستان دلفان پیشتر کلنگ زنی شد و ‌در حال احداث است و پروژه‌های دیگر در ماه‌های آتی سال با اتمام اخذ مجوزات آغاز خواهد شد.

🌎 #شستا_رسانه

 

تکمیل ۴ پروژه عمرانی داخلی دامداری گلدشت نمونه

ه حول و قوه الهی و تلاش و پشتکار پرسنل شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام) عملیات احداث چهار طرح جدید در شرکت که از ابتدای سال جاری شروع شده بود با موفقیت و در مدت زمان پیش بینی شده خاتمه یافته و در تاریخ بیست و ششم مرداد ماه سال ۹۸ مصادف با اعیاد قربان و غدیر درسال رونق تولید، به بهره برداری کامل رسید (این طرح ها در جهت افزایش تعداد دام دوشا و افزایش ظرفیت شرکت انجام گرفته است).
قابل ذکر است که تمامی طرح های زیر توسط پرسنل فنی خود شرکت و با حداقل هزینه ممکن انجام شده و در افزایش بهره وری، کمیت و کیفیت تولید مثمر ثمر خواهند بود. امید است مجموعه گلدشت نمونه اصفهان در ادامه راه خویش نیز همواره در مسیر رشد، توسعه و تعالی گام بردارد. ان شاءالله.

(روابط عمومی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان)

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیریت حراست شرکت

مراسم تودیع و معارفه مدیریت حراست شرکت گلدشت نمونه اصفهان، در تاریخ ۹۸/۰۵/۰۳ و پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا پیر مرادی در محل مسجد شرکت و با حضور مدیریت محترم عامل شرکت گلدشت، نماینده محترم حراست مرکزی شستا، مدیریت محترم حراست هلدینگ صنایع عمومی تامین و پرسنل محترم شرکت گلدشت نمونه برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا آقای مهندس سعید صالحی مدیریت محترم عامل شرکت، از زحمات خالصانه و بی دریغ مدیریت سابق حراست جناب آقای میثم اصلانی در طی سال های متوالی حضورشان در این شرکت، تقدیر و تشکر کرده و برای ادامه راه و زندگی ایشان آرزوی توفیق روز افزون کردند. همچنین ضمن تبریک به مدیریت جدید حراست جناب آقای سید طالب موسوی برای ایشان نیز در سمت جدید آرزوی موفقیت کرده و از کلیه پرسنل، کمال همکاری و همدلی با مدیریت حراست جدید در جهت پیشرفت و تعالی شرکت را خواستار شدند.
در ادامه آقایان دکتر دادپور نماینده محترم حراست مرکزی شستا و آقای طاوسی مدیریت محترم حراست هلدینگ صنایع عمومی تامین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیریت سابق حراست، برای مدیریت جدید، آرزوی موفقیت کردند.
در بخش بعدی این مراسم، لوح تقدیری به پاس زحمات آقای اصلانی به وی تقدیم و متن آن توسط مهندس آرش لرکی محمدی در حضور پرسنل شرکت قرائت گردید.
در انتهای مراسم مدیریت قدیم و جدید حراست شرکت برای حضار سخنرانی کردند. آقای اصلانی ضمن تبریک به مدیریت جدید حراست و آرزوی توفیق برای ایشان از پرسنل شرکت بخاطر همکاری های صادقانه در طی این مدت تقدیر و از آن ها حلالیت طلب کردند. آقای موسوی نیز ضمن آرزوی پیروزی و سربلندی برای مدیریت اسبق حراست و ابراز خرسندی برای حضور در این شرکت، از پرسنل کمال همکاری را خواستار شدند تا هرچه سریعتر با محیط جدید آشنا شده و بتوانند به یاری خدا و همدلی همکاران، در رسیدن شرکت به سر منزل مقصود مفید فایده قرار بگیرند.
جلسه با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد به پایان رسید.

تمدید مهلت پرداخت سود سهام مربوط به سال مالی ۱۳۹۶

اطلاعیه مهم … سهامدارانی که در سال مالی ۹۶ سهامدار بوده ولی موفق به دریافت سود سهام خود نشده اند می توانند با مراجعه به شعب بانک ملت و ارائه کارت ملی ، سود سهام خود را دریافت نمایند . مهلت دریافت تا مورخ ۳۰ شهریور ماه ۹۸ می باشد .

امور سهام شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (زگلدشت)

آگهی مزایده فروش کود دامی

آگهی مزایده عمومی

فروش کود دامی

شرکت کشت ودام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام) به شماره ثبت ۱۶۲۳۳ وشناسه ملی ۱۰۲۶۰۳۷۱۷۱۸ در نظر دارد نسبت به فروش کود دامی (کود ترو خشک) از طریق برگزاری مزایده عمومی اقدام نماید.بدینوسیله از کلیه متقاضیان دارای صلاحیت دعوت به عمل می آید جهت دریافت اسناد مزایده به سایت شرکت به آدرس   www.goldashtco.comمراجعه نمایندومدارک را حداکثر ظرف مدت ۶ روز پس از درج آگهی به شرکت گلدشت نمونه اصفهان به نشانی اصفهان،مقابل پلیس راه شاهین شهر-کاشان،کیلومتر ۸ جاده علویجه تحویل نمایند.

شرکت در رد یا قبول تمامی پیشنهادها مختار می باشد.

شرکت کشت ودام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام)

بازدید جناب آقای مهندس هاشمی از شرکت گلدشت نمونه اصفهان

بازدید ریاست محترم هیئت مدیره ، هیئت مدیره مدیر عامل و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین از قسمت های مختلف شرکت گلدشت نمونه اصفهان  آبان ماه ۱۳۹۷ از شرکت گلدشت نمونه اصفهان

اطلاعیه

قابل توجه سهامداران محترم : سهامدارانی که از ۱ تا ۳۰۰۰۰ سهم داشته اند از تاریخ ۹۷/۰۸/۰۲ لغایت ۹۷/۰۸/۳۰ برای دریافت مبلغ سود به کلیه شعب بانک ملت مراجعه و با ارائه مدارک شناسایی مبلغ سود سهام را دریافت نمایند .

قیمت جدید شیرخام نهایی شد

احمد مقدسی رئیس انجمن صنفی گاوداران درباره آخرین وضعیت تعیین تکلیف نرخ شیرخام پس از ماه ها کش و قوس به باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به نامه وزیر جهاد کشاورزی به روحانی و پیشنهاد افزایش نرخ شیر خام بر پایه ۱۷۰۰ تومان،این نرخ به تصویب نرسید چرا که روحانی با افزایش بیش از ۱۰ درصد مخالف بود.

وی افزود: افزایش ۹ درصدی نرخ خرید شیرخام از دامدار به تصویب رسید که در نهایت این نرخ پس از امضای وزرا ابلاغ خواهد شد. نرخ ۱۵۷۰ تومان برای خرید هر کیلو شیرخام از دامدار به تصویب رسیده و با ابلاغ این مصوبه دیگر دامدار زیانی را متحمل نخواهد شد.

این مقام مسئول متوسط قیمت کنونی هر کیلو شیرخام از دامدار را ۱۳۰۰ تومان اعلام کرد و افزود: با اجرای مصوبه جدید در روزهای آتی، دامداران در فروش هر کیلو شیرخام ۷ تومان سود خواهند کرد.

مقدسی در پاسخ به این سوال که درصد افزایش قیمت لبنیات چقدر است؟ توضیح داد: اگرچه قیمت لبنیات متناسب با نرخ ۱۵۷۰ تومان افزایش خواهد یافت،اما درصد دقیق را نمی توان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه خرید توافقی شیرخام همچنان استمرار خواهد داشت افزود: با وجود آنکه دامداران همیشه مورد بی مهری صنایع لبنی هستند، بنابر دستور وزیر جهاد خرید توافقی شیر خام ادامه دارد چرا که این محصول کالای بسیار حساسی است .

گزارشی از مجمع عمومی سالیانه خرداد ۱۳۹۷

درابتدای جلسه یک فیلم در مورد شرکت پخش شد . در ادامه مدیر عامل محترم شرکت توضیحاتی در مورد وضعیت کلی عملکرد شرکت ارائه کرد که از نکات قابل توجه این توضیحات می­توان به موارد ذیل اشاره کرد:
در سال مالی مورد گزارش شرکت بیش از ۵۵۵ هزار میلیون ریال درآمد داشته است که به نسبت سال قبل آن با رشد ۲۱ درصدی همراه بوده است.
در سال مالی مورد نظر سود خالص شرکت ۹۵٫۳۷۱ میلیون ریال بوده است که این پارامتر با رشد ۲۰ درصدی به نسبت سال ۹۵ همراه بوده است .
طی سال مالی مذکور این شرکت با سرمایه ۲۰۰,۰۰۰ میلیون ریالی به ازای هر سهم ۴۷۷ ریال سود شناسائی نموده است.
در این گزارش اعلام شد که شرکت گلدشت اصفهان از تمامی استانداردهای موجود بالاتر و به لحاظ میانگین تولید شیر قابل رقابت با کشورهای معتبر و پیشرفته دنیا می­باشد
در حال حاضر به واسطه متخصصین مجموعه درصد تلفات گوساله های تازه متولد در محدوده ۱% میباشد که بسیار قابل توجه است.

ادامه مطلب …