برگزاری کلاس آموزش اطفاء حریق

کلاس عملی اطفاء حریق جهت آشنایی پرسنل با انواع خاموش کننده  و بالا بردن سطح آگاهی پرسنل در زمینه ایمنی و اطفاء حریق در محل شرکت برگزار شد.
در این آموزش و مانور  موضوعات اطفاء حریق جهت آشنایی پرسنل با انواع خاموش کننده های دستی،ترکیبات آن ها،کاربرد آن ها با توجه به حریق رخ داده و نحوه عملیات با خاموش کننده ها در فضای باز و فضای بسته و طرز کار با خاموش کننده ها توسط کارشناس تشریح گردید و در ادامه  پرسنل حاضر در جهت تمرین عملی در محوطه شرکت به اطفا با انواع خاموش کننده ها پرداختند.

 

آیا می دانید که ؟ (آبان 1401)

آیا می دانید که ؟

تولید شیر نسبت به ماه مشابه سال گذشته 1.1 افزایش یافته (41.5 امسال و 40.4 پارسال). همچنین گیرایی تلیسه نسبت به ماه مشابه سال گذشته 0.8 درصد افزایش یافته (61.4 امسال و 60.6 پارسال).

برگزاری جلسه انجمن دامداران استان اصفهان در محل شرکت گلدشت نمونه اصفهان

در تاریخ 1401/08/29 جلسه ماهانه انجمن دامداران استان اصفهان، با حضور مدیریت محترم کل دامپزشکی استان اصفهان، معاونت محترم بین الملل سازمان دامپزشکی، مدیریت محترم کل دفتر نظارت، مدیریت محترم کل امور بین الملل و مدیران محترم دامداری های مطرح استان اصفهان در محل شرکت گلدشت نمونه اصفهان برگزار گردید.

 

افزایش ظرفیت تولید کارخانه خوراک دام

افزایش ظرفیت تولید کارخانه خوراک شرکت گلدشت  زیر ساختی همسو با افزایش ظرفیت تولید دامداری گلدشت نمونه اصفهان

کلاس آموزشی بیماری یابی در گاو

بیماری یابی در گاو :

در این جلسه توضیحاتی کاربردی در خصوص نحوه بیماری یابی در گاو ها بصورت مجزا در شیردوش و بهاربند ها از روی علائم قابل تشخیص توسط آقای مهندس کامیارنژاد ارائه گردید.

 

 

برگزاری کلاس بیماری یابی در گوساله و گاو توسط دکتر محبی

کلاس : بیماری یابی در گوساله و گاو -تاریخ برگزاری :  09-08-1401 – دکتر محبی

 

– بیماری یابی در گوساله در این جلسه توضیحاتی کاربردی در خصوص نحوه بیماری یابی در گوساله ها و شناسائی علائم قابل تشخیص توسط آقای دکتر محبی در قالب اسلاید و فیلم ارائه شد.

 

 

برگزاری کلاس آموزشی بیماری های سم توسط مهندس کامیار نژاد

برگزاری کلاس آموزشی بیماری های سم- مورخ : 05-08-1401 – مهندس کامیار نژاد

1- بیماری های سم در این جلسه توضیحاتی در خصوص انواع بیماری های سم و نحوه تشخیص و عوامل به وجود آورنده این بیماری ها توسط آقای مهندس کامیارنژاد ارائه شد.

 

وضعیت واحد تولید در شهریور 1401

موارد ذیل دستاوردهای واحد تولید در شهریور ماه 1401 می باشد :

کاهش مرده زایی در شهریور ماه
کاهش درصد تلفات گوساله 1تا سه ماه
افزایش رکورد شیر نسبت به ماه مشابه سال 1400
بالا رفتن گیرایی گاو وتلیسه نسبت به مشابه سال قبل
تعداد زایمان 339 رأس

گرامیداشت روز دامپزشکی

14 مهر مقارن با روز دامپزشکی طی مراسمی با حضور مدیریت محترم شرکت جناب آقای دکتر پایدار، مدیران و کارشناسان شرکت از دامپزشکان زحمت کش دامداری تجلیل به عمل آمد .

 

جلسه عمومی مدیر عامل شرکت گلدشت نمونه اصفهان با کارکنان مجموعه

 

در تاریخ 1401/07/10 جلسه اولین جلسه عمومی مدیر عامل با کارکنان در محوطه فضای باز شرکت گلدشت نمونه اصفهان برگزار شد.

در این جلسه جناب آقای دکتر پایدار مدیریت محترم عامل، ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات کارکنان شرکت، اهم برنامه های آتی مورد نظر را برای پرسنل تشریح نمود. در انتهای جلسه دغدغه های کارگران محترم شرکت توسط نماینده کارگران قرائت و در خصوص آن ها بحث و تبادل نظر به عمل آمد.