اسناد مناقصه خاکبرداری پروژها

اسناد مناقصه خاکبرداری پروژها در قسمت مناقصه بارگزاری شد . جهت اطلاع از شرایط با داخلی ۲۷۷ تماس حاصل فرمایید .

کمک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان

بسمه تعالی
کمک نقدی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام) به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان
در پی وقوع سیل اخیر در منطقه جنوب شرق ایران، مدیریت و پرسنل شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام) در راستای رسالت اجتماعی خود با اهدای مبلغ یک روز از حقوق خود به منظور کمک رسانی به حادثه دیدگان شریف منطقه سیستان و بلوچستان سعی در برداشتن گامی هرچند کوچک در جهت تامین رفاه این عزیزان برداشتند.
امید است این منطقه با تلاش و کوشش همگانی هر چه سریعتر به وضعیت عادی خود برگشته و دیگر شاهد چنین حوادثی برای هیچ منطقه از سرزمین عزیزمان نباشیم. ان شاء الله


پیام تسلیت مدیرعامل گلدشت نمونه

سعید صالحی، مدیر عامل شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از شرکت‌های تابعه شستا شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت و نوشت:

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین
وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

بار دیگر آمریکای جنایتکار فاجعه آفرید و این بار مردم غیور ایران اسلامی را در سوگ مالک اشتر زمان، داغدار کرد.
شهادت سردار دل ها، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، چهره ننگین آمریکا را به عنوان دشمن اصلی ملت های منطقه بیش از پیش افشا کرد.
خاطرات مجاهدت های ایشان هرگز از اذهان محو نخواهد شد و هیچ مرگی جز شهادت در راه خدا برای این مجاهد خستگی ناپذیر قابل تصور نبود.
مدیریت و کارکنان شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان، شهادت مالک اشتر زمان، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی را محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و به ویژه مجموعه شستا تبریک و تسلیت عرض کرده و در راستای بیانات مدیریت محترم عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی جناب آقای دکتر رضوانی فر، اعلام می کنیم: ما با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم سلیمانی را خواهیم گرفت.

اسناد مناقصه ساخت و تکمیل سوله

شماره مناقصه : ۱۳۹۸-۲

حضور مدیر عامل محترم صنایع عمومی تأمین در شرکت گلدشت نمونه

 

حضور مدیر عامل محترم هلدینگ صنایع عمومی تامین جناب آقای مهندس هاشمی در محل شرکت به همراه کارشناسان وبرگزاری جلسه با مدیریت محترم شرکت گلدشت نمونه اصفهان  پیرامون پروژها و طرح های توسعه ای وسایر موارد مربوط به دامداریها … مورخ ۸ آبان ماه ۱۳۹۸

مراسم کلنگ زنی پروژه ۱۲۰۰۰ رأسی رزن


🔵🔵 کلنگ دامداری ۱۲۰۰۰ راسی شهرستان رزن زده شد

✍️به گزارش روابط‌عمومی شستا:

🔹توسط محمد شریعتمداری وزیر محترم کار، تعاون و رفاه اجتماعی و با حضور رضوانی‌فر مدیرعامل شستا، استاندار همدان و نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره هلدینگ صنایع عمومی تأمین و مدیرعامل شرکت گلدشت نمونه اصفهان و جمع کثیری از مردم منطقه کلنگ احداث دامداری ۱۲۰۰۰ راسی رزن به زمین زده شد.

🔹این پروژه که توسط شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین اجرا می‌شود یکی از شش پروژه مصوب این شرکت است که قرار است در پایان سال ۱۳۹۹مورد بهره برداری قرار گیرد

🔹شرکت  سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین علاوه بر پروژه مذکور پنج پروژه دیگر یعنی دامداری‌های شهرستان‌های شیروان، دلفان، خدابنده، ماکو و کوزران کرمانشاه را در دستور کار دارد که پروژه شهرستان دلفان پیشتر کلنگ زنی شد و ‌در حال احداث است و پروژه‌های دیگر در ماه‌های آتی سال با اتمام اخذ مجوزات آغاز خواهد شد.

🌎 #شستا_رسانه