تبریک سال ۱۳۹۵

یک سال پربار دیگر هم سپری شد تا برگ زرینی باشد بر کتاب تاریخچه شرکت گلدشت نمونه اصفهان ،با تمام موفقیت ها ، سخت کوشی ها ، همدلی هاو … امید است درسال نو با عزم و همت پرسنل و مدیران شرکت سالی پربار و پر از موفقیت داشته باشیم .

ای دگرگون کننده ی قلب ها و چشم ها
ای گرداننده و تنظیم کننده ی روزها و شبها
ای تغییر دهنده ی حال انسان و طبیعت
حال ما را به بهترین حال دگرگون فرما

 

انشا ا…

مزایده و مناقصه

جهت اطلاع از آخرین مزایدات و مناقصات با شماره ۹۵۰۱۴۶۱۰ تماس حاصل نمایید. در ضمن تمامی اطلاعیه های مربوط در پایگاه اطلاع رسانی شرکت در قسمت مزایده و مناقصه در دسترس می باشد .

گاو

تأثیر روشنایی در تولید شیر

افزایش روشنایی باعث افزایش تولید شیر و سود درگله گاوهای شیری می شود.

گاوداران و محققان صنعت گاو شیری همیشه در تلاشند تکنولوژی هایی رابیابند که به وسیله آنها بتوانند تولید و سودآوری این صنعت را افزایش دهند. البته آنها این نکته را هم مد نظر قرار داده اند که این فن آوری ها به سلامت و رفاه دام هیچ لطمه ای وارد نکند. افزایش طول مدت روشنایی در شبانه روز یکی از روش هایی است که می تواند تولید و سودآوری را در گله های گاو شیری افزایش دهد.  ادامه مطلب …

تصفیه خانه

بهره برداری از تصفیه خانه

پروژ تصفیه خانه شرکت کشت و دام گلدشت نمونه آغاز به کار کرد. این پروژه عظیم طی بازدید مدیر عامل محترم هلدینگ صنایع عمومی تأمین افتتاح گردید .

رونمایی از سایت جدید

پایگاه اطلاع رسانی شرکت گلدشت نمونه با امکانات و قابلیت های جدید در دسترس کاربران قرار گرفت . امید است این پایگاه نقش موثری در پیشبرد اهداف شرکت داشته باشد .

واحد فناوری اطلاعات