آگهی استعلام عمومی یک مرحله ای

 

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام ) در نظر دارد  اجرای عملیات نصب پوشش سقف سوله گاو شیری پروژه دامداری درگزین در موقعیت مکانی استان همدان، شهرستان درگزین، روستای سنقر آباد- را به شرح ذیل و به استناد قانون برگزاری مناقصات وآیین نامه معاملات شرکت، از طریق برگزاری استعلام بهاء عمومی یک مرحله ای به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید.

مبلغ برآورد اولیه پیمان         ( ریال)

 

تاریخ توزیع استعلام بها مهلت دریافت اسناد آخرین مهلت تحویل پاکت تاریخ برگزاری کمسیون معاملات ساعت برگزاری مناقصه مبلغ تضمین (ریال)
3.600.000.000 14/01/1402 22/01/1402 22/01/1402 24/01/1402 13:00 180.000.000

پیشنهاد دهندگان می توانند اسناد مربوط به استعلام مذکور به شرح فوق را از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت ویا مراجعه به دفتر فنی مستقر در محل پروژه و یا سایت www.goldashtco.com دریافت فرمت استعلام بها و حداکثر تا ساعت 14روز شنبه مورخ 19/01/1402 به نشانی اصفهان ، پلیس راه شاهین شهر- کاشان ،کیلومتر 8 جاده علویجه دبیر خانه حراست تحویل نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن : 95014610 -031 تماس حاصل فرمائید. سایر اطلاعات و جزئیات مربوط در اسناد مناقصه درج گردید.

*شرکت کنندگان در این استعلام بها مبلغ180.000.000 (یکصد و هشتاد میلیون ریال) بعنوان ضمانت نامه شرکت در این استعلام بها به حساب شماره518126482بانک کشاورزی به نام شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان واریز نمایند و فیش واریزی را همراه با پاکت در بسته پیشنهاد قیمت و درج مشخصات پروژه و اطلاعات متقاضی روی پاکت به آدرس فوق الذکر ارسال نمایند.( مهر و امضاء کلیه اوراق ارسالی الزامی می باشد)

* هزینه درج آگهی بر عهده برنده مناقصه است.

* شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.

 

↓ دریافت اسناد مناقصه پوشش سقف

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت گلدشت نمونه اصفهان

مقلب القلوب از صفات خداوند متعال به معنی برگرداندن قلوب است که هر ما در ایام بهار و در تغییر طبیعیت آن را به چشم شاهد و ناظریم.
بهار روئیدن آیه های و مناجات در بهار قرآن نیز انتظار مومنین مخلص خدا را خواهد کشید و چه تقارن خجسته و مبارکی است بهار طبیعت و زمین و زمان با بهار آیه های با ترنم قرآن.


این دو ایام فرخنده رو خدمت مردم عزیز کشور باصلابتم ایران عزیز،مقام معظم رهبری، خانواده بزرگ تامین اجتماعی،خادمان در مجموعه شستا و گروه صنایع عمومی تامین و عزیزان همکار شاغل در مجموعه معظم گلدشت نمونه تبریک و تهنیت عرض مینماییم.
با آروزی فرج امام زمان و طول عمر با عزت برای آن بزرگوار سالی پرخیر و برکت همراه با بهترین را برای شما در سایه قرآن و اهل بیت این دو یادگار ارزشمند رسول خدا برای شما آرزومندم
احمد پایدار
مدیر عامل و نائب ریئس هیات مدیره شرکت گلدشت نمونه

تجلیل از همکاران حوزه حراست و بازرسی شرکت

در آستانه میلاد منجی عالم بشریت و هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان(عج)، از همکاران حوزه حراست و بازرسی شرکت تجلیل شد در تاریخ 24/12/1401 به مناسبت فرا رسیدن روز نیمه شعبان و ولادت با سعادت حضرت ولی عصر (عج) و هفته گرامیداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) توسط مدیریت محترم عامل شرکت گلدشت نمونه اصفهان، از مدیر و همکاران حوزه حراست شرکت تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گلدشت نمونه اصفهان، آقای دکتر پایدار مدیریت محترم عامل شرکت در این مراسم گفت: نام بردن از امام زمان (عج) لیاقت و شایستگی خاصی نیاز دارد و امید آن دارم که همه ما از سربازان امام عصر باشیم. از همکاران زحمتکش و خدوم حوزه حراست و بازرسی شرکت کمال تشکر و قدردانی را دارم و از اینکه ایشان بصورت 24 ساعته امین اموال و دارایی های شرکت هستند سپاسگزارم. آرزوی ظهور امام زمان آرزوی قلبی کلیه پرسنل مجموعه گلدشت می باشد.

انجام معاینات ادواری طب کار سال 1401

معاینات ادواری طب کار سال 1401 به گزارش روابط عمومی شرکت گلدشت نمونه اصفهان، به منظور اطمینان از وضعیت سلامت جسمی و همچنین جهت پایش سلامت شغلی کارکنان این شرکت، معاینات ادواری طب کار سال 1401 انجام شد. در این راستا طبق روال سنوات گذشته و به منظور حداقل رساندن میزان شیوع و شدت حوادث و بیماری های شغلی در بین همکاران محترم، اقدامات لازم جهت انجام آزمایشات دوره ای طب کار را بر اساس ماده ۹۰ قانون تامین اجتماعی جهت کلیه پرسنل انجام و باتوجه به هماهنگی لازم توسط واحد منابع انسانی و ایمنی و بهداشت، در بازه زمانی 23 الی 25 اسفند ماه 1401 در محل شرکت گلدشت، تست های لازم انجام شد.

 

برگزاری سمینار آموزشی با موضوع تحلیل عملکرد گله شیری

سمینار آموزشی با موضوع تحلیل عملکرد گله شیری در شرکت گلدشت نمونه اصفهان برگزار شد
در تاریخ 22/12/1401 سمینار آموزشی با موضوع تحلیل عملکرد گله شیری و با دعوت از آقای دکتر جبار زارع، تحلیل گر فنی شرکت تعاونی وحدت برگزار شد. در این سمینار که در محل شرکت گلدشت و با حضور مدیر عامل و سایر مدیران و کارشناسان شرکت گلدشت نمونه اصفهان برگزار گردید، مطالب به شرح زیر ارائه گردید:
• بررسی و تحلیل شاخص های تولید
• بررسی و تحلیل شاخص های ماندگاری
• بررسی و تحلیل شاخص های تولید مثلی.
• بررسی و تحلیل حذف در گاو و گوساله.
• بررسی حوزه های که می تواند سود اقتصادی را در گله افزایش دهد.