برگزاری جلسه عملکرد ۹ ماهه شرکت گلدشت نمونه اصفهان در محل هلدینگ صنایع عمومی تامین

روز یکشنبه 9 بهمن ماه جلسه عملکرد ۹ ماهه شرکت گلدشت نمونه اصفهان در محل هلدینگ صنایع عمومی تامین برگزار گردید.

تجلیل از مقام مادر و گرامیداشت روز زن

همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا (س)، طی مراسمی از بانوان شرکت گلدشت نمونه اصفهان تجلیل به عمل آمد .
به گزارش روابط عمومی شرکت، طی این مراسم که با حضور مدیرعامل و بانوان شاغل در شرکت برگزار شد، جناب آقای دکتر پایدار مدیریت محترم عامل شرکت طی سخنانی با تبریک این ایام، مقام شامخ زن در عرصه اجتماعی و خانوادگی و اهمیت نقش آفرینی بانوان را یادآور شد.
مدیرعامل با بیان این مطلب که شکل گیری شخصیت فرزندان و نسل آینده جامعه، مرهون نقش آفرینی و فداکاری مادران است، ایفای وظایف مادری در کنار انجام سایر وظایفی که به ویژه زنان شاغل بر عهده دارند را بسیار پر اهمیت برشمرد و تربیت صحیح فرزندان را به عنوان پشتوانه ای مهم برای آینده ایران عزیز، مهمترین و ارزشمندترین وظیفه مادران دانست .
ایشان با اشاره به توانمندی بانوان در انجام وظایف و ابراز رضایت از عملکرد ایشان در جایگاهی که قرار دارند، از نقش بانوان شرکت در تحقق اهداف و برنامه های شرکت تقدیر کرد .
در پایان نیز خانم های همکار نکاتی را مطرح و جلسه با اهدای هدیه روز زن خاتمه یافت .

 

کار و تلاش پرسنل شرکت گلدشت نمونه اصفهان در یک روز برفی

کار و تلاش پرسنل شرکت گلدشت نمونه اصفهان در یک روز برفی باری دیگر خدواند بندگان خود را غریق رحمت های بی شمار خود قرار داد و آسمان و زمین اصفهان سفید پوش شد. تصاویری زیبا از محیط شرکت در یک روز برفی زمستانی و پرسنلی که پس از چند ماه با هوای پاک روز خود را آغاز کردند و در زیبایی محیط شرکت مشغول کار و تلاش روزانه خود هستند و با بارش آسمان شکر گذار پرودگار هستند.

 

 

برگزاری مسابقه پرتاب دارت گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی

به مناسبت گرامیداشت سومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی مسابقات پرتاب دارت پرسنل در محل شرکت گلدشت نمونه اصفهان برگزار شد.

در این رقابت با حضور مدیریت شرکت و پرسنل تولید و اداری ، ضمن گرامیداشت یادو خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تاکید بر لزوم ادامه راه روشن شهدا در خط مقاومت کار و  تولید ، به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا گردید .

بازدید سربازرس محترم گروه بازرسي شركت سرمايه گذاري تامين اجتماعی (شستا) و هیات همراه از شرکت

بازدید جناب آقاي حامد باتقوا سربازرس محترم گروه بازرسي شركت سرمايه گذاري تامين اجتماعی (شستا) و هیات همراه از شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در تاریخ 1401/10/12 تیم سازمان بازرسی کل کشور جهت انجام بازرسی های دوره ایی در شرکت گلدشت نمونه اصفهان حضور یافتند. در این بازدید جناب آقاي حامد باتقوا سربازرس محترم گروه بازرسي شركت سرمايه گذاري تامين اجتماعی (شستا) و هیات همراه ازبخش های مختلف شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و طرح توسعه 16 هکتاری واقع در ضلع شرقی شرکت دیدن کردند. در ادامه این بازدید جلسه ای در محل دفتر مدیریت محترم عامل شرکت برگزار گردید و جناب آقای دکتر پایدار مدیریت محترم عامل شرکت ضمن خیر مقدم خدمت میهمانان سازمان بازرسی، گزارش عملکرد 9 ماهه شرکت در سال جاری و همچنین آخرین وضعیت پروژه های توسعه ای را ارائه و به موانع و مشکلات موجود اشاره نمودند. جناب آقای باتقوا سربازرس محترم سازمان بازرسی نیز عنوان کرد: حضور ما در شرکت گلدشت نمونه اصفهان پیرو بازرسی سراسری شرکت های زیر مجموعه شستا می باشد و بازدید از بخش های مختلف شرکت ها و توصیه جهت رفع مشکلات احتمالی نیز در برنامه کاری خواهد بود. در نهایت جناب آقای دکتر پایدار ابراز امیدواری نمودند که ان شالله به کمک تیم بازرسی بتوان گلدشت را به موفقیت های بیشتری رساند.