برگزاری کلاس آموزشی بیماری های سم توسط مهندس کامیار نژاد

برگزاری کلاس آموزشی بیماری های سم- مورخ : 05-08-1401 – مهندس کامیار نژاد

1- بیماری های سم در این جلسه توضیحاتی در خصوص انواع بیماری های سم و نحوه تشخیص و عوامل به وجود آورنده این بیماری ها توسط آقای مهندس کامیارنژاد ارائه شد.

 

کیفیت آب مصرفی گوساله ها(توسط خانم دکتر نوری)

آب بیش از 85 درصد از وزن بدن یک گوساله تازه متولد شده را تشکیل می دهد. پیش از تولد پیرامون جنین را آب آمنیوتیک فرا گرفته که بیش از 92 درصد آن آب است. در محیط رحم نمو جنین تنها با آب انتشار یافته از پلاسمای خون مادر که حاوی 92 درصد آب فراهم می شود و در زمان تولد دارای بیشترین سهم آب می باشد و آب مواد مغذی مورد نیاز برای رشد و نمو بافت ها را فراهم می آورد.
در حالیکه شیر منبع آب برای گوساله است، دسترسی آزاد به آب برای حمایت رشد بهینه و تضمین سلامت گوسله ضروری است. دسترسی آزاد به آب به گوساله ها قبل از شیرگیری دارای اهمیت ویژه ای می باشد به طوریکه سبب ترغیب مصرف ماده خشک خواهد شد. ادامه مطلب …

وضعیت واحد تولید در شهریور 1401

موارد ذیل دستاوردهای واحد تولید در شهریور ماه 1401 می باشد :

کاهش مرده زایی در شهریور ماه
کاهش درصد تلفات گوساله 1تا سه ماه
افزایش رکورد شیر نسبت به ماه مشابه سال 1400
بالا رفتن گیرایی گاو وتلیسه نسبت به مشابه سال قبل
تعداد زایمان 339 رأس

آگهی مزایده فروش کود دامی

آگهی مزایده فروش کود دامی

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در نظر دارد نسبت به فروش حدود 5000 تن کود گاوی خشک نوع B از طریق مزایده اقدام نماید. متقاضیان محترم می توانند از تاریخ درج آگهی به مدت 5 روز جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به بازدید و دریافت فرم شرکت در مزایده به آدرس: اصفهان – پلیس راه اصفهان شاهین شهر-کیلومتر 8 جاده دهق-علویجه – جاده اختصاصی  شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و یا سایت شرکت به آدرس www.goldashtco.comمراجعه یا با تلفن : 12-03195014610  واحد بازرگانی تماس بگیرند.

–  شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در رد و قبول تمامی پیشنهادات مختاراست.

 

 

مزایده فروش کود دامی شرکت گلدشت نمونه اصفهان مهر ماه 1401

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم


 

 

 

گرامیداشت روز دامپزشکی

14 مهر مقارن با روز دامپزشکی طی مراسمی با حضور مدیریت محترم شرکت جناب آقای دکتر پایدار، مدیران و کارشناسان شرکت از دامپزشکان زحمت کش دامداری تجلیل به عمل آمد .

 

جلسه عمومی مدیر عامل شرکت گلدشت نمونه اصفهان با کارکنان مجموعه

 

در تاریخ 1401/07/10 جلسه اولین جلسه عمومی مدیر عامل با کارکنان در محوطه فضای باز شرکت گلدشت نمونه اصفهان برگزار شد.

در این جلسه جناب آقای دکتر پایدار مدیریت محترم عامل، ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات کارکنان شرکت، اهم برنامه های آتی مورد نظر را برای پرسنل تشریح نمود. در انتهای جلسه دغدغه های کارگران محترم شرکت توسط نماینده کارگران قرائت و در خصوص آن ها بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

جلسه کمیته مدیران شرکت گلدشت نمونه اصفهان

 

در تاریخ 1401/07/09 جلسه ماهیانه کمیته مدیران شرکت گلدشت نمونه اصفهان با مدیریت عامل تشکیل شد. در این جلسه مدیران بخش های مختلف ضمن ارائه گزارش ماهانه، در مورد چالش ها و مسائل پیش رو در حوزه های مربوطه به بحث و تبادل نظر پرداختند و با هم فکری در این موارد ارائه طریق شد.

در پایان جلسه جناب آقای دکتر پایدار مدیریت محترم عامل، ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات کلیه مدیران، کارشناسان و کارکنان شرکت، به اهمیت رعایت هرچه بیشتر نظم و همدلی بین بخش های مختلف تاکید نمودند.