آگهی مناقصه حمل شیر

آگهی مناقصه حمل شیر

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام) به شماره ثبت :16233 و شناسه ملی:10260371718 در نظر دارد پیمانکاری حمل شیر خام به سایر کارخانجات صنایع لبنی داخل و خارج از استان را از طریق مناقصه  عمومی به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید. زمان دریافت اسناد مناقصه از تاریخ 1401/05/06 از طریق مراجعه حضوری  و یا سایت شرکت به آدرس www.goldashtco.com   و زمان تحویل مدارک تا پایان ساعت 14 روز شنبه  مورخ 1401/05/15 به نشانی اصفهان، مقابل پلیس راه شاهین شهر_کاشان، کیلومتر 8 جاده علویجه، به دفتر حراست  می باشد. شرکت در رد یا قبولی تمامی پیشنهادها مختار می باشد.

مسیرهای حمل شیر :

محل شرکت به اصفهان تا شعاع 50 کیلومتر

محل شرکت به شهرهای  (تهران – قم – شهرکرد- شهرضا – گلپایگان – کاشان – اراک )

 

دریافت اسناد :

اصلاحیه مناقصه تانکر شیر

 

                                                                                                        شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام)

جلسه مشترک با موضوع بهینه سازی جیره غذایی دام و کیفیت شیر تولیدی

در تاریخ 26 تیر ماه 1401 جلسه ای مشترک با موضوع بهینه سازی جیره غذایی دام و کیفیت شیر تولیدی در محل شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان برگزار گردید. در این جلسه که با حضور اساتید محترم دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی اصفهان و همچنین مدیران محترم عامل و مدیران محترم تولید شرکت های گلدشت نمونه اصفهان، کشت و دامداری فکا، کشاورزی و دامپروری ملارد شیر و همچنین مدیریت محترم تولید شرکت بهاران نقش جهان برگزار شد، به روش ها و چالش های اقتصادی کردن خوراک در گله شیری و غیر شیری پرداخته شد. ضمن اینکه در پایان جلسه از گله گلدشت نمونه بازدیدی کامل انجام پذیرفت.

 

بازدید مسئولین استان لرستان و شهرستان دلفان از پروژه دامداری 6000 راسی دلفان

معاونت محترم عمرانی و همچنین معاونت محترم اقتصادی استانداری لرستان به همراه معاونت محترم جهاد کشاورزی استان، فرماندار محترم دلفان و جمعی از مسئولین محترم این شهرستان در تاریخ 20 تیر ماه 1401 از پروژه دامداری 6000 راسی دلفان بازدید و از روند پیشرفت این پروژه ابراز رضایت نمودند.
در این بازدید جناب آقای دکتر پایدار سرپرست محترم شرکت گلدشت نمونه اصفهان ضمن گزارش از روند پیشرفت فیزیکی پروژه، مشکلات و موانع موجود بر سر راه پروژه را با مسئولین محترم در میان گذاشتند.
مسئولین محترم استان و شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان شرکت گلدشت نمونه اصفهان و پروژه دلفان در خصوص مشکلاتی نظیر تامین مالی از منابع استانی و همچنین سهمیه دولتی ادوات و ماشین آلات دامپروری قول مساعد دادند.

فراخوان خرید خوراک دام

 

شرکت کشت و دام گلدشت  نمونه اصفهان در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی نسبت به خرید اقلام ذیل اقدام نماید

تامین کنندگان  واجد شرایط می توانند از تاریخ 10 تیرماه 1401 حداکثر به مدت 10 روز جهت دریافت فرم استعلام بهاء  با واحد بازرگانی  شرکت گلدشت نمونه 031-95014610 تماس حاصل نمایند.و یا حضوری به محل شرکت مراجعه نمایند.

 

 

 

برنامه خرید انواع محصولات
نام محصول تعداد / مقدار زمان خرید
دانه ذرت 1500 تن   تا پایان تیرماه ۱۴۰۱
کنجاله سویا   4۰۰ تن   تا پایان تیرماه ۱۴۰۱
پودر گوشت   ۲۵۰ تن   تا پایان تیرماه ۱۴۰۱
جو  7۰۰ تن   تا پایان تیرماه ۱۴۰۱
سویا اکسترود   ۱8۰ تن   تا پایان تیرماه ۱۴۰۱
پودر چربی   ۱۰۰ تن   تا پایان تیرماه ۱۴۰۱

 

آگهی مزایده عمومی فروش دام

 

 

آگهی مزایده عمومی فروش دام

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در نظر دارد تعدادی دام مازاد شامل:

1.گاو غیر آبستن کشتارگاهی 35 راس

2.گوساله نر قطع شیر250 راس

3.گوساله نر شیرخوار300 راس
از طریق برگزاری مزایده در ساعت 12 روز یکشنبه مورخ 12/04/1401 به فروش برساند. متقاضیان می توانند از تاریخ انتشار آگهی جهت اطلاعات بیشتر و دریافت فرم شرکت در مزایده به آدرس : اصفهان – پلیس راه اصفهان شاهین شهر -کیلومتر 8 جاده دهق-علویجه -جاده اختصاصی  شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان یا سایت شرکت به آدر www.goldashtco.com  مراجعه یا با شماره تلفن های : 12- 03195014610 واحد بازرگانی تماس بگیرند.

**شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در رد و قبول تمامی پیشنهادات مختاراست.