اسناد مناقصه خاکبرداری پروژها

اسناد مناقصه خاکبرداری پروژها در قسمت مناقصه بارگزاری شد . جهت اطلاع از شرایط با داخلی 277 تماس حاصل فرمایید .

کمک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان

بسمه تعالی
کمک نقدی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام) به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان
در پی وقوع سیل اخیر در منطقه جنوب شرق ایران، مدیریت و پرسنل شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام) در راستای رسالت اجتماعی خود با اهدای مبلغ یک روز از حقوق خود به منظور کمک رسانی به حادثه دیدگان شریف منطقه سیستان و بلوچستان سعی در برداشتن گامی هرچند کوچک در جهت تامین رفاه این عزیزان برداشتند.
امید است این منطقه با تلاش و کوشش همگانی هر چه سریعتر به وضعیت عادی خود برگشته و دیگر شاهد چنین حوادثی برای هیچ منطقه از سرزمین عزیزمان نباشیم. ان شاء الله


معرفی گاو نژاد جرسی و مقایسه آن با گاو نژاد هلشتاین

در ابتدا لازم به ذکر است که خاستگاه نژاد جرسی، یکی از جزیره های ما بین کانال فرانسه و انگلستان به نام جزیره ی جرسی می باشد.

 

از  ویژگی های بارز این نژاد می توان به درصد بالای چربی شیر، رنگ شیر متفاوت و مقاومت بالای این گاو ها به بحث استرس گرمایی اشاره کرد.  شیر تولیدی از این نژاد، بیشترین درصد چربی را در میان سایر گاوهای شیری دارد که عددی در حدود 4.85 درصد بوده و به دلیل چربی بالا و وجود کاروتن زیاد رنگ شیر زرد رنگ است. در ادامه مطلب به بررسی نتایج چند مقاله معتبر در این زمینه می پردازیم.

ادامه مطلب …

پیام تسلیت مدیرعامل گلدشت نمونه

سعید صالحی، مدیر عامل شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از شرکت‌های تابعه شستا شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت و نوشت:

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین
وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

بار دیگر آمریکای جنایتکار فاجعه آفرید و این بار مردم غیور ایران اسلامی را در سوگ مالک اشتر زمان، داغدار کرد.
شهادت سردار دل ها، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، چهره ننگین آمریکا را به عنوان دشمن اصلی ملت های منطقه بیش از پیش افشا کرد.
خاطرات مجاهدت های ایشان هرگز از اذهان محو نخواهد شد و هیچ مرگی جز شهادت در راه خدا برای این مجاهد خستگی ناپذیر قابل تصور نبود.
مدیریت و کارکنان شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان، شهادت مالک اشتر زمان، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی را محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و به ویژه مجموعه شستا تبریک و تسلیت عرض کرده و در راستای بیانات مدیریت محترم عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی جناب آقای دکتر رضوانی فر، اعلام می کنیم: ما با جهاد اقتصادی انتقام خون حاج قاسم سلیمانی را خواهیم گرفت.