تبریک سال 1395

یک سال پربار دیگر هم سپری شد تا برگ زرینی باشد بر کتاب تاریخچه شرکت گلدشت نمونه اصفهان ،با تمام موفقیت ها ، سخت کوشی ها ، همدلی هاو … امید است درسال نو با عزم و همت پرسنل و مدیران شرکت سالی پربار و پر از موفقیت داشته باشیم .

ای دگرگون کننده ی قلب ها و چشم ها
ای گرداننده و تنظیم کننده ی روزها و شبها
ای تغییر دهنده ی حال انسان و طبیعت
حال ما را به بهترین حال دگرگون فرما

 

انشا ا…

مزایده و مناقصه

جهت اطلاع از آخرین مزایدات و مناقصات با شماره 95014610 تماس حاصل نمایید. در ضمن تمامی اطلاعیه های مربوط در پایگاه اطلاع رسانی شرکت در قسمت مزایده و مناقصه در دسترس می باشد .

گاو

تأثیر روشنایی در تولید شیر

افزايش روشنايي باعث افزايش توليد شير و سود درگله گاوهاي شيري مي شود.

گاوداران و محققان صنعت گاو شيري هميشه در تلاشند تکنولوژي هايي رابيابند که به وسيله آنها بتوانند توليد و سودآوري اين صنعت را افزايش دهند. البته آنها اين نکته را هم مد نظر قرار داده اند که اين فن آوري ها به سلامت و رفاه دام هيچ لطمه اي وارد نکند. افزايش طول مدت روشنايي در شبانه روز يکي از روش هايي است که مي تواند توليد و سودآوري را در گله هاي گاو شيري افزايش دهد.  ادامه مطلب …

تصفیه خانه

بهره برداری از تصفیه خانه

پروژ تصفیه خانه شرکت کشت و دام گلدشت نمونه آغاز به کار کرد. این پروژه عظیم طی بازدید مدیر عامل محترم هلدینگ صنایع عمومی تأمین افتتاح گردید .

رونمایی از سایت جدید

پایگاه اطلاع رسانی شرکت گلدشت نمونه با امکانات و قابلیت های جدید در دسترس کاربران قرار گرفت . امید است این پایگاه نقش موثری در پیشبرد اهداف شرکت داشته باشد .

واحد فناوری اطلاعات