مراسم گرامیداشت روز مهندس در شرکت گلدشت نمونه

مراسم گرامیداشت دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس در شرکت گلدشت نمونه برگزار شد.
مدیریت عامل شرکت روز مهندس را به حاضرین تبریک گفتند و با توجه به نقش و جایگاه با ارزش مهندسین بعنوان نیروهای متخصص، آنان را به تلاش بیش از پیش در جهت ارتقاء کمی و کیفی فعالیت های مرتبط و با استفاده از دانش‌های نوین ترقیب نمود و از تلاش شبانه روزی مهندسین قدردانی کرد.

مصاحبه مدیریت محترم عامل شرکت گلدشت نمونه اصفهان در شبکه استانی اصفهان

در تاریخ 1401/11/24 در برنامه زنده “صبحونه” شبکه استانی اصفهان از مدیریت محترم عامل شرکت گلدشت نمونه اصفهان جناب آقای دکتر احمد پایدار بعنوان یکی از کارآفرینان نمونه کشوری دعوت بعمل آمد. در این مصاحبه زنده تلویزیونی آقای دکتر پایدار ضمن تشریح فعالیت ها، دستاوردها و چالش های صنعت پرورش گاو شیری در کشور، ایران را بعنوان یکی از چند کشور مطرح دنیا در این صنعت برشمرد. وی افزود با لطف پروردگار و تلاش و کوشش متخصصان و نیروی انسانی کارآمد خوشبختانه میانگین تولید هر راس گاو شیری امروزه در کشور به حدود 42 کیلوگرم رسیده که این مهم سبب افزایش بهره وری تولید و همچنین خودکفایی کشور در این زمینه گشته است. ایشان در انتها بر صرفه جویی در مصرف آب و افزایش سرانه مصرف شیر و لبنیات در کشور تاکید نمود.
لینک مشاهده : https://telewebion.com/episode/0x54c6dac

فراخوان تأمین نهاده های دامی

 

شرکت کشت و دام گلدشت  نمونه اصفهان در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی نسبت به خرید اقلام ذیل اقدام نماید

تامین کنندگان  واجد شرایط می توانند از تاریخ 24 بهمن ماه  1401 حداکثر به مدت 10 روز جهت دریافت فرم استعلام بهاء  با واحد بازرگانی  شرکت گلدشت نمونه 03195014610 الی 12 تماس حاصل نمایند.و یا حضوری به محل شرکت مراجعه نمایند.

 

 

 

برنامه خرید انواع محصولات
نام محصول تعداد / مقدار زمان خرید
دانه ذرت 1500 تن   تا پایان اسفند ۱۴۰۱
کنجاله سویا   4۰۰ تن   تا پایان اسفند ۱۴۰۱
پودر گوشت   ۲۵۰ تن   تا پایان اسفند ۱۴۰۱
جو  7۰۰ تن   تا پایان اسفند ۱۴۰۱
سویا اکسترود   ۱8۰ تن   تا پایان اسفند ۱۴۰۱
پودر چربی   ۱۰۰ تن   تا پایان اسفند ۱۴۰۱

 

آگهی مزایده عمومی فروش دام

 

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در نظر دارد تعدادی دام مازاد شامل:

1.گاو غیر آبستن کشتارگاهی 44 راس

2.گوساله نر قطع شیر100 راس

3.گوساله نر شیرخوار300 راس
از طریق برگزاری مزایده در ساعت 12 روز دوشنبه مورخ 1401/11/24 به فروش برساند. متقاضیان می توانند از تاریخ انتشار آگهی جهت اطلاعات بیشتر و دریافت فرم شرکت در مزایده به آدرس : اصفهان – پلیس راه اصفهان شاهین شهر -کیلومتر 8 جاده دهق-علویجه -جاده اختصاصی  شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان مراجعه یا با شماره تلفن های : 12- 03195014610 واحد بازرگانی تماس بگیرند.

**شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در رد و قبول تمامی پیشنهادات مختاراست.

جلسه عمومی شرکت گلدشت نمونه اصفهان

در تاریخ 1401/11/20 و در آستانه یوم الله 22 بهمن ماه، جلسه عمومی مدیریت محترم عامل شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان با کلیه پرسنل معزز شرکت برگزار گردید.
در این جلسه آقای دکتر پایدار ضمن گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تبریک ایام و اعیاد ماه رجب و تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه کلیه پرسنل شرکت، آخرین وضعیت تولید و مالی شرکت را به پرسنل گزارش نمودند. در ادامه نماینده شورای اسلامی کار شرکت نیز خواسته ها و مطالبات کارگران زحمتکش شرکت را بیان و مدیریت محترم عامل نیز قول مساعد دادند.

ب

برگزاری جلسه انجمن دامداران استان اصفهان در محل شرکت گلدشت نمونه اصفهان

در تاریخ 1401/08/29 جلسه ماهانه انجمن دامداران استان اصفهان، با حضور مدیریت محترم کل دامپزشکی استان اصفهان، معاونت محترم بین الملل سازمان دامپزشکی، مدیریت محترم کل دفتر نظارت، مدیریت محترم کل امور بین الملل و مدیران محترم دامداری های مطرح استان اصفهان در محل شرکت گلدشت نمونه اصفهان برگزار گردید.

 

آگهی مزایده فروش کود حیوانی

 

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام)به شماره ثبت 16233و شناسه ملی  10260371718 در نظر دارد نسبت به فروش سالیانه کود گاوی خود در انواع خشک (فرآوری شده )و خمیری از طریق مزایده اقدام نماید. متقاضیان  می توانند از تاریخ درج آگهی به مدت  پنج روزکاری نسبت به بازدید و دریافت فرم شرکت در مزایده به آدرس : اصفهان – پلیس راه اصفهان شاهین شهر -کیلومتر 8 جاده دهق-علویجه -جاده اختصاصی  شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و یا سایت شرکت به آدرس www.goldashtco.com  مراجعه یا با تلفن : 12-03195014610  واحد بازرگانی تماس و مدارک را تا پایان وقت اداری شنبه مورخ 1401/08/14 به دفتر حراست تحویل نمایید.

– شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در رد و قبول تمامی پیشنهادات مختاراست.

 

نام متقاضی کد/شناسه ملی تاریخ تولد/ثبت مبلغ پیشنهادی به ازای هر کیلوگرم کود خشک(فرآوری شده) مبلغ پیشنهادی به ازای هر کیلوگرم          کود خمیری

 

آگهی مزایده فروش کود دامی

آگهی مزایده فروش کود دامی

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در نظر دارد نسبت به فروش حدود 5000 تن کود گاوی خشک نوع B از طریق مزایده اقدام نماید. متقاضیان محترم می توانند از تاریخ درج آگهی به مدت 5 روز جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به بازدید و دریافت فرم شرکت در مزایده به آدرس: اصفهان – پلیس راه اصفهان شاهین شهر-کیلومتر 8 جاده دهق-علویجه – جاده اختصاصی  شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و یا سایت شرکت به آدرس www.goldashtco.comمراجعه یا با تلفن : 12-03195014610  واحد بازرگانی تماس بگیرند.

–  شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در رد و قبول تمامی پیشنهادات مختاراست.

 

 

مزایده فروش کود دامی شرکت گلدشت نمونه اصفهان مهر ماه 1401

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم


 

 

 

آگهی مزایده عمومی فروش دام

 

 

آگهی مزایده عمومی فروش دام

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در نظر دارد تعدادی دام مازاد شامل:

1.گاو غیر آبستن کشتارگاهی 35 راس

2.گوساله نر قطع شیر250 راس

3.گوساله نر شیرخوار300 راس
از طریق برگزاری مزایده در ساعت 12 روز یکشنبه مورخ 12/04/1401 به فروش برساند. متقاضیان می توانند از تاریخ انتشار آگهی جهت اطلاعات بیشتر و دریافت فرم شرکت در مزایده به آدرس : اصفهان – پلیس راه اصفهان شاهین شهر -کیلومتر 8 جاده دهق-علویجه -جاده اختصاصی  شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان یا سایت شرکت به آدر www.goldashtco.com  مراجعه یا با شماره تلفن های : 12- 03195014610 واحد بازرگانی تماس بگیرند.

**شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در رد و قبول تمامی پیشنهادات مختاراست.

 

 

 

 

 

مناقصه زایشگاه و بیمارستان پروژه ها

اسناد مناقصه زایشگاه و بیمارستان دلفان

 

اسناد مناقصه زایشگاه و بیمارستان در گزین

 

اسناد مناقصه زایشگاه و بیمارستان شیروان